• Як вберегти малечу від перегляду небажаних відео і мультиків?

 • В інтернеті є як хороші речі, так і погані. А оскільки діти ще не знають, як відрізнити добре від поганого, допомогти їм в цьому повинні дорослі члени сім'ї.  

  Як "відсіювати" бажані мультики/відео від небажаних на каналі YouTube? Механізм дуже простий і якщо Ви потратите кілька хвилин свого часу на освоєння нескладної інструкції, це окупиться для Вас і Вашої малечі сторицею.

  А для цього просто-напросто потрібно створити список відтворення (або кілька таких списків) на YouTube. Для цього слідуйте за інструкцією і за червоними стрілками на фотографіях нижче.

  Як створити список відтворення:

  1) Натисніть під улюбленим мультиком значок "+ Додати в";

  2) Оберіть список відтворення, в який бажаєте додати мультик, або створіть список і назвіть його. Оберіть опцію приватності для списку відтворення - "Приватний", а далі натисніть на синю кнопку "Створити";

  Як переглядати мультики зі списку відтворення:

  а) Клікніть вгорі зліва на значок у вигляді трьох лінійок, що знаходиться поруч зі значком YouTube. Оберіть список відтворення, який бажаєте переглянути (наприклад, він називається "Мультики");

  б) На сторінці списку відтворення клікніть "Відтворити все", щоб відтворити весь список. За бажанням можна відтворити не весь список повністю, а лиш деякі відео.

 • .


 • Поділіться з друзями